Prodloužený víkend v Krkonoších

STOP STAV PRO MUŽE, MOMENTÁLNĚ SE MOHOU HLÁSIT POUZE JAKO NÁHRADNÍCI. ZBÝVÁ MÍSTO PRO 7 ŽEN! 

Vážení a milí, 

s naší vládou to sice moc optimisticky nevypadá, ale já jsem si spočítala, že v létě už by měly mít naše akce zelenou!
První seznamovací pobyt roku 2021 se odehraje až v červenci, v našich oblíbených Krkonoších a v našem oblíbeném penzionu Družba.
Čeká nás turistika, sauna, venkovní bazén, výborné jídlo a hlavně parta nových lidí! To se po půlročním čučení jenom do zrcadla, nebo na staré fotky, bude hodit!
Na programu je turistika (dle počasí), cyklistika (když nebudeš KO po tůře), saunování, opalování, bazénování a hlavně poznávání nových lidí! 
Termín od pátku do úterý vám navíc nesebere ani jeden den dovolené, protože jsou svátky.Místa máme pro 45 účastníků a rezervovat si to svoje můžeš už teď!
Všechny zájemce přidám dostatečně dlouho před začátkem akce do společné skupiny na chatu, kde si můžete domluvit spolujízdu a mrknout se, kdo všechno jede taky!
VŠICHNI ÚČASTNÍCI MUSÍ NA AKCI PŘIJET S NEGATIVNÍM ANTIGENNÍM TESTEM (nebo čestným prohlášením), popř. potvrzením o očkování či prodělání COVIDu. Komu se to nelíbí, ten to blbě nekomentuje a jede jinam. Díky za pochopení :-). 

Cena: 3990,- (seznamovací program - turistika, hry, atd.; jednoduché ubytování na samotě, výborná polopenze, parkování, bazén)

Místo si rezervuj tady: