Vítkovice na poslední chvíli

Jak už jsem avizovala na sociálních sítích, rozhodla jsem se uspořádat hurá akci v Krkonoších na víkend 4.-6.6.2021. Hory jsou samozřejmě nejlepší místo, kde se dá seznamovací víkend uspořádat a konkrétně tato akce je vhodná i pro páry, které chtějí potkat nové kamarády, protože penzion disponuje několika dvoulůžkovými pokoji.

V plánu je turistika, saunování, vířivkování, pokec nad skleničkou vína, nebo nad půllitrem čepovaného piva,              a samozřejmě i koštování borůvkových knedlíků v horských hospůdkách. Poslední zmíněná aktivita je dobrovolná.

ITINERÁŘ:

Pátek 4.6. - Příjezd v 17h (nebo později), ubytování a seznámení se s ostatními účastníky zájezdu! Již dnes si vyberete kumpány, se kterými si zítra vydáte vstříc vrcholkům hor!

Sobota 5.6. - Budíček nejpozději v 8:30h, snídaně a odchod na tůru v 10h. Dnes máme v plánu necelých dvacet kilometrů horskou krajinou, kde nás ale nečeká žádný náročný terén! Vezměte si proto pohodlné oblečení i obuv, pití a třeba i menší svačinku. Po cestě se zastavíme na oběd i na pivko. Plánovaný návrat je cca v 17h, následuje odpočinek a večerní program ve wellness. Program ve wellness probíhá tak, že kdo chce, jde do sauny, vířivky, nebo bazénu a kdo nechce, může hlídat pípu s ostatními, kteří nechtějí! Dnes večer už nás čeká jenom uvolněná zábava  v partě kamarádů, která se vytvořila někde mezi prvním včerejším pivem a prvními dnešními kilometry.

Neděle 6.6. - Vstávačka nejpozději v 8:30h, snídaně a balení! Penzion musíme opustit do deseti hodin, poté se vydáme do blízké Jilemnice, kde před odjezdem domů navštívíme krásné Krkonošské muzeum. Odjíždět brzy se nám většinou nechce, proto si víkend můžeme protáhnout ještě o poslední společný oběd :-).

Cena: 2 200,- Kč pro nováčky / 1 900,- Kč pro stálé klienty (zahrnuje ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích, wellness - sauna, infrasauna, vířivka, bazén, seznamovací program a vedoucí zájezdu; nezahrnuje stravu a vstupné do muzea)


Formulář pro přihlášku: