České Švýcarsko 10.-12.9.2021

Zbrusu nová Mariina vyhlídka, Jetřichovické skály, Dolský mlýn, Pavlínino údolí a Pravčická brána! Ano, všechna tato krásná místa stihneme navštívit během našeho víkendového putování po krásách Českého Švýcarska! 

Akce v Českém Švýcarsku patří v historii Kreativního cestování naprostým právem mezi ty nejoblíbenější a nejkrásnější. Tato kouzelná oblast na severu Čech totiž svou malebností zaujme i nejnáročnější cestovatele. Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči :-).

Podrobný program našeho výletu obdržíte emailem po přihlášení. Jedná se o menší akci s kapacitou maximálně 24 účastníků, doporučuji proto s rezervací neváhat.

Všechny přihlášené přidám dostatečně dlouho před začátkem akce do společné skupiny na chatu, kde si můžete domluvit spolujízdu a mrknout se, kdo všechno jede taky!
VŠICHNI ÚČASTNÍCI MUSÍ NA AKCI PŘIJET S NEGATIVNÍM ANTIGENNÍM TESTEM (nebo čestným prohlášením), popř. potvrzením o očkování či prodělání COVIDu. Formulář s čestným prohlášením bude k dispozici i na místě.

Cena: 2000,- (seznamovací program - turistika, hry, atd.; jednoduché ubytování v chalupě ve čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením - 3x koupelna s toaletou, parkování, bazén)