BULHARSKO

EDIT 5.2.2021:
Vzhledem k vladním opatřením z 1.2.2021 se zájezd do Bulharska v termínu 13.-21.2.2021 NEUSKUTEČNÍ. Pokud se opatření uvolní, uskuteční se zájezd za stejných podmínek v březnu.  


Milí noví i staří účastníci akcí Kreativního cestování,

je mi velkým potěšením konečně představit zájezd, který jsme pro vás pečlivě připravili společně s CK Čedok. Čedok totiž považuji za nejlepší českou cestovku a nikoho jiného bych si tedy , logicky, ke spolupráci vybrat nemohla! Přeju si totiž, aby se vám dovča líbila a abyste si ji užili bez stresu a bez starostí, jak jen to v době COVIDové jde. A taky chci, aby to bylo luxusní a odpočinkový, kor po té cestě busem!


EDIT 2.2.2021 - ČTĚTE!!!! :

MZV bohužel včera přišlo s novou vyhláškou ohledně cestování do Bulharska, konkrétně se nás týká tento odstavec:

VYSOKÉ RIZIKO: V případě cest z červených zemí bude povinnost předložit před vstupem do ČR antigenní nebo PCR test ne starší než 48 hodin. V případě červených zemí pak musí osoba nejpozději do pěti dnů podstoupit druhý PCR test provedený v ČR. Do doby předložení druhého negativního testu je nutná samoizolace. Při cestách je zároveň povinnost vyplnit elektronický příjezdový formulář, jehož vyplnění bude společně s testem při vstupu kontrolováno. Povinností je také 10 dnů po příjezdu nosit roušku všude mimo domov. Mezi červené země patří - Belgické království, Bulharská republika, Chorvatská republika, Dánské království, Francouzská republika, Italská republika, Kyperská republika, Lichtenštejnské knížectví, Lucemburské velkovévodství, Maďarská republika, Maltská republika, Nizozemské království, Polská republika, Rakouská republika, Rumunská republika, Spolková republika Německo, Švédské království, Švýcarská konfederace a Azorské ostrovy (Portugalská republika), Madeira (Portugalská republika), Kanárské ostrovy (Španělské království).

Důvody k těmto opatřením jsou pro nás nepochopitelné, bohužel se k ním ale musíme postavit čelem. V případě vašeho zájmu jsme schopni zájezd uskutečnit i za těchto podmínek, k testování v ČR můžete využít smluvní laboratoře Čedoku (https://www.cedok.cz/pcr-test/), kde vás odbaví přednostně, výsledek budete mít do 24 hodin a bude vás to stát 990,- Kč, antigenní testování v Bulharsku také zvládneme zařídit.

Ti z vás, kteří už se přihlásili, mají v poště email, který jsem před chvílí posílala, tak na něj prosím mrkněte.

Pokud po zpřísnění podmínek bude alespoň dvacet zájemců, můžeme zájezd uskutečnit i letecky, nebo vlastní dopravou (samozřejmě s možností domluvení spolujízdy, jak je na mých akcích zvykem).

TERMÍN: 13.-21.2.2021 Bansko - Balkan Jewel **** (nástupní místo PRAHA)

Bansko je horské městečko, takový bulharský Špindl, kde najdete 75 km upravených sjezdových tratí. Na rozdíl od našeho Špindlu však neleží Bansko přímo v horách, ale na jejich úpatí. Konkrétně na úpatí pohoří Pirin. Na okraji městečka je nástupní místo lanovky, která lyžaře vyveze na kopečky, kde se mohou směle vrhnout na zimní radovánky. Lanovka je pohodlná a až k ní vás za pár minut odveze hotelová kyvadlová doprava. Nemusíte tedy nikam zdlouhavě tahat lyže na rameni a trápit nožky chůzí v lyžákách, protože všichni víme, že 100 metrů v lyžákách se rovná 100 kilomentrům v normální obuvi. A to nechceš.

Jako bývalá delegátka vím, že ne každá hotelová hvězdička V Bulharsku je zasloužená a proto jsme výběru hotelu věnovali maximální pozornost. Nakonec jsme zvolili luxusní čtyřhvězdičkový resort Balkan Jewel s bazénem s minerální vodou, wellness, fitness, úschovnou lyží a Wi-Fi, kde si můžete vybrat z nabídky jednolůžkových či dvoulůžkových studií a z dvou nebo čtyřlůžkových apartmánů. V hotelu si také můžete za poplatek půjčit auto, nebo si zajít na některou z mnoha druhů masáží (a ty se oproti cenám v ČR opravdu vyplatí!). Samozřejmostí je bohatá polopenze. A kdyby byl někdo po celodenním lyžování nedostatečně vybouřený, může si dojít zahrát kulečník, nebo stolní tenis.

Pro další informace, ceny a rezervační formulář rolujte pod galerii!

Jak už jsem avizovala na sociálních sítích, chci vám ukázat pravé Bulharsko a proto je součástí ceny zájezdu Bulharský folklórní večer, který se mým klientům na letních dovolených vždy velmi líbil a já vám ho objednala až do hotelu! Kromě vystoupení folklórní skupiny totiž program zahrnuje i typickou bulharskou večeři, nealko nápoj a NEOMEZENOU konzumaci bulharského vína! Garantuji vám, že na tento večer nikdo z vás nezapomene. Pokud se tedy ráno neprobudí s oknem, ale to už nechám na vás!

V neposlední řadě bych ráda vyzdvihla benefity, které nabízí dovolená s námi:

To nejdůležitější je samozřejmě přítomnost zkušené BULHARSKY MLUVÍCÍ DELEGÁTKY! Dnešní doba je nejistá a nikomu bych nepřála řešit akutní situaci v bulharské nemocnici, kde angličtina není běžná, a navíc se dohadovat s pojišťovnou. Naše delegátka Marcela má mimo jiné, stejně jako já, dlouholetou praxi v pojišťovně a kdyby se cokoliv dělo, budeme našim klientům k dispozici!!! S mojí bulharštinou to sice není nejslavnější, ale pokud by někdo potřeboval pomoct s názvy alkoholických nápojů, nebo by se chtěl naučit vyjmenovat části těla, nechť se na mě neváhá obrátit! Marcela i já vám samozřejmě budeme nápomocné i v případě, že budete chtít něco vyřídit na recepci, nebo pomoci s koupí skipasu. Nebojte se na nás obrátit, od toho jsme tu, a proto s vámi jedeme dvě!

Další nespornou výhodou je fakt, že Kreativní cestování zůstává Kreativním cestováním, i když spolupracujeme s Čedokem, a proto bereme i single jedince!! O program se postaráme, i když se vám zrovna nebude chtít lyžovat a nudit se s námi rozhodně nebudete! A pokud nějaký singlák nebude chtít připlácet za samostatný pokoj, stačí mi to napsat do poznámky do rezervačního formuláře a já vás přiřadím do pokoje/apartmánu k dalšímu takovému (samozřejmě budou zvlášť  "holky a kluci". Bereme všechny věkové generace a tentokrát se mohou přidat i rodinky s většími dětmi.

Tento zájezd bych doporučila všem, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou, potkat super nové lidi, vychutnat si pohodlí krásného hotelu a nemuset NIC řešit! Delegátky na drátě 24/7 a placky Kreativního cestování v ceně! :-D


Rozpis cen a důležité odkazy:

Balkan Jewel 4* Polopenze

Pokoj Cena/os.

STU    10 490,- Kč

SGL     13 490,- Kč

AP2     10 990,- Kč

AT4*    10 490,- Kč

STU - Studio pro dva, SGL - jednolůžkový pokoj, AP2 - Apartmá s 1 ložnicí, AT4 - apartmá se 2 ložnicemi, minimální obsazenost 4 plně platící osoby.

Cena zahrnuje:

Ubytování a dopravu autobusem (autobus ve vlastnictví Čedoku Man Lione´s, Klasická výbava, WC, AC, MIC, lednice, DVD). Použití hotelového fitness, wellness, krytého bazénu s minerální vodou, vířivky, úschovny lyží, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, hotelový shuttle bus do Banska, dopravu, polopenzi, služby delegátek, bulharský folklórní večer. Pro každého cestujícího je v autobuse místo na jeden kufr a na lyže nebo snowboard. Pokud by si chtěl někdo brát obojí, napište mi to, prosím, do poznámky do rezervačního formuláře (pořešíme individuálně).

UPOZORNĚNÍ:

Do Bulharska můžeme z České Republiky cestovat pouze s negativním PCR testem, ne starším než 72 hodin. Osobně tento požadavek velmi vítám a to hlavně kvůli bezpečnosti celé posádky autobusu :-). Vzhledem k tomu, že jedeme přes Srbsko, budeme také potřebovat platný cestovní pas. 

Užitečné odkazy:


Rezervační formulář: